fbpx

Ремонт турбін

Ремонт турбін

Як давно ми на ринку ремонту турбін?

Все починалося в далекому 95м, коли на Україні ніхто серйозно турбінами не займався. Простий з першого погляду але складний за змістом, турбокомпресор працює на межі можливості сучасних матеріалів, міцності яких часом не вистачає. Тому підхід до ремонту повинен бути на рівні заводу - виробника турбін. У нас згуртований колектив однодумців, професіоналів, здатний вирішувати будь-які завдання.

Вперше на Україні компанія "Турбо сервіс" використовує в ремонті зарезонансного балансувальне обладнання TURBO TECHNICS-MK3, омолгірованное заводом виробником, без якого якісний ремонт турбокомпресора неможливий. Вперше наша фірма освоїла 5-ти осьову фрезерну чпу обробку моноколес турбокомпресорів всіх типів. Нашою фірмою створені і успішно працюють 18 років без капремонту високоточні токарно-фрезерний, шліфувальний та балансування верстати. Вперше нашою фірмою розроблений і запатентований принципово новий турбопоршневий безшатунного двигун, призначений для ПВС (персональне повітряне судно). Немає необхідності перераховувати всі наші досягнення. Ми були першими і залишаємося кращими!

Наше обладнання для ремонту турбін

Ремонт турбокомпресора в спеціалізованій компанії

Турбокомпресор являє собою складний механізм, що збільшує потужність мотора автомобіля будь-якої конструкції. Як і будь-який інший механізм, турбіни нерідко виходять з ладу. Однак, пристрій вкрай рідко виходить з ладу у зв'язку з закінченням його експлуатаційного терміну. У більшості випадків ремонт турбіни необхідний, якщо був обраний неправильний режим використання або неіспрв авность існує в самому двигуні.

Ремонт турбокомпресора грунтується на безлічі технологічних вимог, які можуть бути здійснені тільки в спеціалізованих сервісах. Для процесу потрібно бути гранично уважним, так як дозвіл механічної обробки компресора становить лише соті частки міліметрів.

Інше, не менш важлива вимога - приміщення, де проводиться ремонт турбін, повинно міститися в ідеальній чистоті. Попадання найдрібніших частинок пилу і бруду на деталі компресора викликають часткове руйнування поверхні, що в подальшому призводить до його поломки.

Етапи ремонту

Компанія, розташована в Києві пропонує свої послуги з відновлення компресорів. Пропонований сервіс об'єднав в собі головні складові успішного ремонту:

 • Висока якість проведених робіт;
 • Оперативність процесу;
 • Доступна вартість ремонту будь-якої складності;
 • Робота проводиться індивідуально з кожним клієнтом.

Володіючи всіма необхідними умовами і високотехнологічним устаткуванням, компанія здійснює свою діяльність на протязі багатьох років. У ній працюють професіонали, які мають великий стаж роботи з турбокомпресорами будь-якої конструкції.

Процес відновлення турбіни відбувається в кілька етапів

 1. Спочатку проводиться первинний огляд механізму на виявлення видимих ​​пошкоджень.
 2. Демонтаж компресора потрібен для виявлення зношених деталей, які в подальшому замінюють на нові.
 3. Все, навіть найменші деталі очищаються, обезжирюються і промиваються.
 4. Корпус, клапан і інші зовнішні деталі піддаються механічній обробці, як правило, це піскоструминний спосіб обробки.
 5. Залежно від моделі турбокомпресора, заміні підлягають колесо механізму, вал або корпус підшипників. Фахівці враховують той факт, що всі запчастини змінюються тільки на оригінальні. Це обумовлено подальшим тривалим використанням турбіни.
 6. Проводиться балансування вала, як окремо, так і в збірці. Тут суттєвою перевагою компанії по ремонту турбін служить наявність обладнання, що дозволяє проводити балансування, тим самим створювати реальні умови роботи механізму.
 7. Здійснюється складання серцевини компресора і її подальша балансування.
 8. Збірка всієї конструкції, і її перевірка на спеціальних верстатах в робочому режимі при штучно створених максимальних навантаженнях.
 9. Про закінчення ремонту турбін видається висновок, а також гарантія, про терміни якої можна уточнити по контактам, розташованим на сайті.

Насправді, порядок проведення ремонту з подальшим відновленням може видозмінюватися, враховуючи індивідуальні особливості механізмів. Всі перераховані вище пункти є лише основними діями, згуртованими воєдино, по відновленню компресорів.

Відповідаючи на найпоширеніший питання про те, наскільки вигідний ремонт агрегату в порівнянні з придбанням нового, можна сказати, що до переваг ремонту відноситься значна економія коштів. Ремонт турбіни обходиться клієнтові на 40 відсотків дешевше покупки нового. При цьому враховується, що заміна старих деталей проводиться тільки на оригінальний ремкомплект.

Великий практичний досвід в сфері ремонту турбокомпресорів, власні конструкторські розробки, наявність високоточного технологічного обладнання говорять про компетентності компанії в наданні послуг такого роду.